Termine

DurchgangDatumUhrzeitClubnameKegelbahnAufschreiberclub 1Aufschreiberclub 2
131.01.2017:30KC StadtmittePadberg 2KC WaldentenKC Hammerwerfer
207.02.2017:30KC StadtmittePadberg 2ZZSKC Holzknacker
328.02.2017:30KC StadtmittePadberg 2KC ZufallstrefferBundesrunkelehrenkegelclub
406.03.2017:30KC StadtmittePadberg 2KC El BaccoKC Oberrödelsheim

Durchgänge

#NameVornameDurchgang 19erDurchgang 29erDurchgang 39erDurchgang 49erGesamt9er 
1HartmannHendrik1262103010419704303
2HillebrandMichael98110809529213934
3BextenGuido9509609709003780
4RademacherKarsten8709319008703571
5SteinkampKarsten10209407808013541
6JäkelDirk7007508008103060
7HahnJörg8105807207902900
8HartmannThorsten8416606712172
9SiegfriedFrank4503706201440
10HeßeMichael840840