Termine

DurchgangDatumUhrzeitClubnameKegelbahnAufschreiberclub 1Aufschreiberclub 2
131.01.2017:30KC StadtmittePadberg 2KC WaldentenKC Hammerwerfer
207.02.2017:30KC StadtmittePadberg 2ZZSKC Holzknacker
328.02.2017:30KC StadtmittePadberg 2KC ZufallstrefferBundesrunkelehrenkegelclub
406.03.2017:30KC StadtmittePadberg 2KC El BaccoKC Oberrödelsheim

Durchgänge

#NameVornameDurchgang 19erDurchgang 29erDurchgang 39erDurchgang 49erGesamt9er
1HartmannHendrik126210302292
2HillebrandMichael98110802061
3SteinkampKarsten10209401960
4BextenGuido9509601910
5RademacherKarsten8709311801
6JäkelDirk7007501450
7HahnJörg8105801390
8HartmannThorsten841841
9HeßeMichael840840
10SiegfriedFrank450370820